KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8734021
nr 873 4021
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), "God Jul" signerad, 23x19
Utrop:
3.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2014
kl 18:26:13
150 kr
150 kr
200 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt